Radiyowga Fatikaanka - Wargeys Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://www.radiovaticana.va Radiyowga Fatikaanka so 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ Religion & spirituality http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast Sabti walba, Radiyooga Fatikaanka wuxuu baahinayaa barnaamij af soomaali ah ku saabsan waxyaalahabaabaha iyo kaniisadda ay ka qabteen adduunka Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 03 Dec 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_031216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 26 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_261116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 19 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_191116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 12 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_121116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 05 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_051116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 29 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_291016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 22 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_221016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 15 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_151016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 08 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_081016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 01 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_011016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 24 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_240916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 17 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_170916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 10 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_100916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 03 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_030916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 27 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_270816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 20 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_200816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 13 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_130816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 06 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_060816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 30 Jul 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_300716.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 23 Jul 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_230716.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 16 Jul 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_160716.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 09 Jul 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_090716.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 02 Jul 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_020716.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 25 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_250616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 18 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_180616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 11 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_110616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 04 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_040616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 28 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_280516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 21 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_210516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 14 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_140516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 07 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_070516.mp3