Radiyowga Fatikaanka - Wargeys Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://www.radiovaticana.va Radiyowga Fatikaanka so 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ Religion & spirituality http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast Sabti walba, Radiyooga Fatikaanka wuxuu baahinayaa barnaamij af soomaali ah ku saabsan waxyaalahabaabaha iyo kaniisadda ay ka qabteen adduunka Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 25 Feb 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_250217.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 18 Feb 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_180217.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 11 Feb 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_110217.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 04 Feb 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_040217.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 28 Jan 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_280117.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 21 Jan 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_210117.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 14 Jan 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_140117.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 07 Jan 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_070117.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 31 Dec 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_311216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 24 Dec 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_241216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 17 Dec 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_171216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 10 Dec 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_101216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 03 Dec 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_031216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 26 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_261116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 19 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_191116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 12 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_121116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 05 Nov 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_051116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 29 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_291016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 22 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_221016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 15 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_151016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 08 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_081016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 01 Oct 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_011016.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 24 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_240916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 17 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_170916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 10 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_100916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 03 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_030916.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 27 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_270816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 20 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_200816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 13 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_130816.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 06 Aug 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_060816.mp3