Radiyowga Fatikaanka - Wargeys Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://www.radiovaticana.va Radiyowga Fatikaanka so 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ Religion & spirituality http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast Sabti walba, Radiyooga Fatikaanka wuxuu baahinayaa barnaamij af soomaali ah ku saabsan waxyaalahabaabaha iyo kaniisadda ay ka qabteen adduunka Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 25 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_250616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 18 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_180616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 11 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_110616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 04 Jun 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_040616.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 28 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_280516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 21 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_210516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 14 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_140516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 07 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_070516.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 30 Apr 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_300416.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 23 Apr 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_230416.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 16 Apr 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_160416.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 09 Apr 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_090416.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 02 Apr 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_020416.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 26 Mar 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_260316.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 19 Mar 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_190316.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 12 Mar 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_120316.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 05 Mar 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_050316.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 27 Feb 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_270216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 20 Feb 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_200216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 13 Feb 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_130216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 06 Feb 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_060216.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 30 Jan 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_300116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 23 Jan 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_230116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 16 Jan 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_160116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 09 Jan 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_090116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 02 Jan 2016 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_020116.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 26 Dec 2015 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_261215.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 19 Dec 2015 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_191215.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 12 Dec 2015 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_121215.mp3 Wargeys http://www.radiovaticana.va Wargeys Radiyowga Fatikaanka Religion & spirituality Sat, 05 Dec 2015 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/somalo_051215.mp3