Vatikāna Radio - Radio raidījums Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://lv.radiovaticana.va Vatikāna Radio lv 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ News & politics http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast 19 min. par pāvesta un Svētā Krēsla darbību, informācija par kristiešu dzīvi pasaulē, tematiski apskati un intervijas Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 13 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_131217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 12 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_121217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 11 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_111217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 10 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_101217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 09 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_091217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 08 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_081217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 07 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_071217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 06 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_061217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 05 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_051217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 04 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_041217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 03 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_031217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 02 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_021217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 01 Dec 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_011217.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 30 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_301117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 29 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_291117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 28 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_281117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 27 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_271117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 26 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_261117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 25 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_251117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 24 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_241117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 23 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_231117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 22 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_221117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 21 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_211117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 20 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_201117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 19 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_191117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 18 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_181117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 17 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_171117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 16 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_161117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 15 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_151117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 14 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_141117.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 13 Nov 2017 12:01:01 +01:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_131117.mp3