Vatikāna Radio - Radio raidījums Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://lv.radiovaticana.va Vatikāna Radio lv 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ News & politics http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast 19 min. par pāvesta un Svētā Krēsla darbību, informācija par kristiešu dzīvi pasaulē, tematiski apskati un intervijas Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 20 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_201017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 19 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_191017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 18 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_181017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 17 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_171017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 16 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_161017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 15 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_151017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 14 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_141017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 13 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_131017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 12 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_121017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 11 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_111017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 10 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_101017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 09 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_091017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 08 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_081017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 07 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_071017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 06 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_061017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 05 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_051017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 04 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_041017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 03 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_031017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 02 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_021017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 01 Oct 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_011017.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 30 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_300917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 29 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_290917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 28 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_280917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 27 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_270917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 26 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_260917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 25 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_250917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 24 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_240917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 23 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_230917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 22 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_220917.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 21 Sep 2017 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_210917.mp3