Vatikāna Radio - Radio raidījums Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://lv.radiovaticana.va Vatikāna Radio lv 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ News & politics http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast 19 min. par pāvesta un Svētā Krēsla darbību, informācija par kristiešu dzīvi pasaulē, tematiski apskati un intervijas Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 30 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_300916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 29 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_290916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 28 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_280916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 27 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_270916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 26 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_260916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 25 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_250916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 24 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_240916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 23 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_230916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 22 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_220916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 21 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_210916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 20 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_200916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 19 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_190916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 18 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_180916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 17 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_170916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 16 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_160916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 15 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_150916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 14 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_140916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 13 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_130916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 12 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_120916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 11 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_110916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 10 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_100916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 09 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_090916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 08 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_080916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 07 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_070916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 06 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_060916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 05 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_050916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 04 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_040916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 03 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_030916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 02 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_020916.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 01 Sep 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_010916.mp3