Vatikāna Radio - Radio raidījums Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va www.Radiovaticana.va No http://lv.radiovaticana.va Vatikāna Radio lv 2014 - Radio Vaticana webteam@vaticanradio.va webteam@vaticanradio.va $DATAPUB$ News & politics http://media01.vatiradio.va/podimage/def_epg_linguistici_1500.jpg Radio Vaticana Podcast 19 min. par pāvesta un Svētā Krēsla darbību, informācija par kristiešu dzīvi pasaulē, tematiski apskati un intervijas Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 29 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_290516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 28 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_280516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 27 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_270516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 26 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_260516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 25 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_250516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 24 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_240516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 23 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_230516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 22 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_220516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 21 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_210516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 20 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_200516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 19 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_190516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 18 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_180516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 17 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_170516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 16 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_160516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 15 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_150516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 14 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_140516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 13 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_130516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 12 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_120516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 11 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_110516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 10 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_100516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 09 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_090516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 08 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_080516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 07 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_070516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Fri, 06 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_060516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Thu, 05 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_050516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Wed, 04 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_040516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Tue, 03 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_030516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Mon, 02 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_020516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sun, 01 May 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_010516.mp3 Radio raidījums http://lv.radiovaticana.va Radio raidījums Vatikāna Radio News & politics Sat, 30 Apr 2016 12:01:01 +02:00 http://media01.vatiradio.va/podcast/feed/lettone_300416.mp3